Про дрес-код учня загальноосвітнього навчального закладу
«Учителі, учні та їхні родичі мають право самостійно вирішувати, у якому одязі можна відвідувати школу. Про це заявила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич журналістам на конференції «Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження» 25 червня у Києві,» - пише агентство «Інтерфакс -Україна».
«Фактично цей указ [про обов'язкове носіння шкільної форми] вже давно застарів, і ми практично останнім часом ним не користувалися. Адже він прив'язував нас до якихось зразків форми, до якихось тканин, із яких має виготовлятися форма... Важливо, щоб цей одяг був комфортний, гігієнічний, із тканин, які «дихають», щоб діти почувалися вільно», – сказала Гриневич.
Вона зазначила, що школи самі можуть вирішувати, як позначити належність учнів до конкретного навчального закладу.
«Хто придумає безрукавку, на якій є емблема або знак приналежності до школи, а хтось визначить, що вони носитимуть ту чи іншу форму», – сказала міністерка.
Шановні батьки, учні! Виходячи з вище сказаного, адміністрація школи інформує Вас про те, що дрес-код учня закладу загальної середньої освіти не просто показує його приналежність до певної соціальної групи, а й дисциплінує його. Ми ніколи не прив’язували Вас до конкретного зразка учнівської форми, як це було прийнято в окремих навчальних закладах України, але завжди зважали на пристойний і охайний вигляд школяра. Саме тому просимо залишити в силі попередні підходи до зовнішнього вигляду учня.
Хочемо зауважити, що акцентуючи увагу на стилі одягу, як складовій іміджу школи, ми враховуємо і те, що членами організації та носіями іміджу є не тільки учні, а й вчителі. Тому правила і заборони мають стосуватися всіх.
Питання про зовнішній вигляд учня буде розглянуто найближчим часом як на засіданні ради школи, так і на загальношкільних зборах у вересні.
Адміністрація школи
*Примітка: дрес-код (англ. dress code, нім. Kleiderordnung, фр. code vestimentaire) — неписане правило, регламент у одязі, який показує приналежність людини до певної професійної чи соціальної групи
Немає коментарів:
Дописати коментар